O nas

Pizzeria Tawerna Bolzano istnieje od dnia 22.05.2013 roku. Nazwa firmy pochodzi od przepięknego, alpejskiego miasta we Włoszech, które jest położone w regionie Tyrolu Południowego.

Krótka historia firmy

Początki sięgają roku 2013. Wtedy też został otworzony nasz lokal Bolzano. Nazwę tę zawdzięczamy niezwykle urokliwej miejscowości we Włoszech. Patrząc na oś czasu – dzięki naszym klientom, których uwielbiamy gościć powstał ogródek letni oraz tawerna. Restauracja Bolzano w zamyśle miała być miejscem, w którym chcemy gościć rodziny, młodzież i dzieci. Tak też się stało.

Dzięki naszemu szerokiemu menu każdy może znaleźć coś dla siebie. Oferujemy pizze standardowe, w trzech rozmiarach, a także pizze włoskie – które są naszą chlubą. Pizze te są w jednym rozmiarze, tj. 35 cm. Wyróżniają się niezwykłym smakiem, który przenosi nas w regiony Włoch. Ciasto jest cienkie i chrupiące, a podstawą każdej pizzy jest tradycyjna Margherita. Nasze jedzenie tworzymy z pasją i miłością – wszystkie składniki są odpowiednio dobierane. Sos do pizzy tworzymy na bazie pomidorów – włoskiej pulpy oraz świeżych ziół. Oferujemy również dania obiadowe, makarony, dania szybkie typu tortille, kebaby oraz zapiekanki. Od poniedziałku do piątku proponujemy danie dnia, które składa się z zupy oraz drugiego dania. W naszym menu znajdą państwo również przystawki, sałatki firmowe jak i pyszną, aromatyczną kawę i desery. Posiadamy szeroką kartę win, które dopełniają smak każdego dania, jak i inne napoje alkoholowe – typu piwa butelkowe lub lane, drinki na bazie win „Martini”. W naszej ofercie znajdują się także piwa regionalne BeerCity, czyli małopolskie browary braci Cystersów.

Zapraszamy serdecznie do naszego lokalu, w którym dzięki naszej profesjonalnej obsłudze możecie Państwo poczuć tę włoską, rodzinną atmosferę i spędzić miło czas.